购买 RB706F-40-RFG | RB706F-40-RFG数据表 | Heisener.com
联系我们
SalesDept@heisener.com +86-0755-83210559
RB706F-40-RFG
RB706F-40-RFG
RB706F-40-RFG
仅供参考
零件编号 RB706F-40-RFG
制造商 Taiwan Semiconductor Corporation
描述 SOT-323, 45V, 0.03A, SCHOTTKY DI
送货服务
RB706F-40-RFG参数
类别分立半导体产品 - 二极管 - 整流器 - 阵列
封装-
ECAD
系列-
二极管配置1 Pair Series Connection
二极管类型Schottky
电压 - 直流反向(Vr)(最大值)40 V
电流 - 平均整流(Io)(每个二极管)30mA
电压 - 正向(Vf)(最大值)@ If370 mV @ 1 mA
速度Small Signal =< 200mA (Io), Any Speed
反向恢复时间(trr)-
电流 - 反向泄漏@Vr1 µA @ 10 V
工作温度 - 结125°C
安装类型Surface Mount
包/箱SC-70, SOT-323
供应商设备包SOT-323
RB706F-40-RFG Packaging
Insepction
RB706F-40-RFG FAQ
  • 1. How to order RB706F-40-RFG on Heisener?
  • 3. Are the RB706F-40-RFG price and inventory displayed accurate?
  • 4. What forms of payment are accepted?
    Warm Tips: Some orders in certain payment forms may require handling fee.
  • 5. How is the shipping arranged?
  • 6. What is the process for return or replacement of RB706F-40-RFG?
RB706F-40-RFG 保证
Service Guarantee
服务保证
我们保证100%的客户满意度。